LSAB

Cutting Excellence

LSAB moodustati ettevõtete Långshyttangrupi, Woodtechniique, Westlingu ja Vistträsk Slipservice ühinemisega. Igaüks neist oli oma niši juhtiv tarnija. Üheskoos moodustame tugeva rahvusvahelise ettevõtte, mis pakub igakülgseid teenuseid ja esmaklassilisi tooteid. Teame ka, et meie kliendid vajavad oma eesmärkide saavutamiseks enamat kui lihtsalt head toodet. Seetõttu pakume terviklikku teenust, mis sisaldab kõike alates teenusest kuni optimeerimiseni, et saavutada parimat võimalikku tulemust.

Visioon ja väärtused

LSAB on loonud strateegilise raamistiku selle kohta, kuidas ettevõte peaks tegutsema.


Meie visioon

„Kliendid valivad meid, sest loome jätkusuutlikke väärtusi“
Kliendid valivad meid, kuna oleme kõige rohkem väärtust loov tarnija. Väärtused, mida loome oma toodete ja teenuste kaudu, ning teadmised ja võime uuenduslikult mõelda.


Meie missioon

„Loome jätkusuutlikke tingimusi“
Meie missioon on luua tingimused pikaajalise kasumlikkuse ja kasvu tagamiseks, tegutsedes uuenduslikult ja keskendudes tervikpildile, mitte vaid lühiajalisele kasumile.


Meie väärtused

Innovatsioon
Otsime uusi võimalusi ning julgeme mõelda ja tegutseda teistest erinevalt. Me ei muuda asju tarbetult keeruliseks. Eelistame looduslikke ja tõhusaid lahendusi.

Julgus
Oleme ausad iseenda, oma klientide ja tarnijate vastu. Tegutseme otsekoheselt, selgelt ja järjepidevalt, võtame initsiatiivi ning seame esikohale tegutsemise ja tulemused. Kui teeme vea, heastame selle viivitamatult.

Lihtsus
Me ei muuda asju tarbetult keeruliseks. Meiega töötamine peaks olema lihtne ja lõbus ning täidame alati oma lubadused.

Top